Як вибрати кондиціонер

Наближається літо і саме час задуматися про придбання і встановлення кондиціонера. Такого роду техніка створена для того, щоб перемагати спеку і забезпечувати комфортну температуру в приміщенні. У сучасному світі це не розкіш, а надійний помічник в управлінні «погодою» в домі чи офісі, який забезпечує умови для ефективної роботи та повноцінного відпочинку. Як же не помилитися і правильно вибрати кондиціонер? Для цього необхідно визначитися, які саме характеристики відповідають вашим потребам.
Конструкція.
Існує два основних види кондиціонерів:
       моноблочні
       спліт системи
Саме спліт системи завоювали ринок. Вони складаються з двох окремих блоків, один з яких кріпиться на стіні, підлозі або стелі, а інший – на фасаді будівлі. Частини з’єднані між собою електрокабелем і мідними трубами, по яких циркулює охолоджувач. Також є мульти-спліт системи, які можуть ефективно врегулювати температуру в малому чи великому багатокімнатному приміщенні при наявності лише одного компресора.
Потужність.
Щоб правильно вибрати кондиціонер, потрібно добре вирахувати його потужність. До уваги беруться наступні фактори:
       розмір кімнат
       освітлюваність
       кількість приладів, які спричиняють тепловіддачу
       наявність теплоізоляції
       температурні показники, характерні для регіону в теплу пору року
Зазвичай, для охолодження 1 м2 площі потрібно як мінімум  1 кВт потужності. Отже, в кімнату, розміром до 80 м2, достатньо кондиціонера потужністю в 7-10 кВт. Для просторих офісів, або багатокімнатних котеджів потужність розраховується по тому ж принципу.
Інтегрованість в інтер’єр.
На ринку кондиціонерів представлені системи різних форм і кольорів. Одні монтуються на стіну або в підлогу, інші маскуються в підвісних стелях, або розташовуються біля входу і подають повітря горизонтально вверх чи вниз. Оберіть власне ту модель, яка найкраще підійде до стилю оздоблення і декору кімнати.

Функціональність.
Сучасні системи кондиціювання можуть мати великий набір додаткових функцій: обігрів, очищення, іонізація, знезараження, ароматизація повітря, тощо. Інвертовані кондиціонери заощаджують ресурси і автоматично підтримують заданий температурний режим, іншим доступні можливості самоконтролю і самоочищення. Хоча це і впливає на вартість приладу, зате значно покращує якість життя. Вам необхідно з’ясувати, що саме ви бажаєте придбати – суто охолоджувач повітря чи гаджет для клімат-контролю.
Надійність.
Для того, щоб вибрати кондиціонер, що буде стабільно працювати довгий час, варто надати значення репутації виробника. Сумнівні бренди, пропонують, образно кажучи, «кота в мішку», який обов’язково здивує вас в хорошому чи поганому сенсі. Єдина перевага такого вибору – невисока ціна. Краще вибирати з продукції десятки компаній, що лідирують на ринку. Тут можна бути впевненим в якості приладу і в доступності витратних матеріалів та сервісних закладів.
Ми пропонуємо широкий вибір якісних кондиціонерів з різними технічними характеристиками, а також додаткову інформацію і індивідуальні консультації. Ми створили всі умови для того, щоб ви вибрали ідеальний кондиціонер.

merlinn94
Коментарів немає
Категорії:
Новини, Огляди
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку