Про нас

Наша компанія спеціалізується на обладнанні для вентиляції та кондиціювання повітря. Ми здійснюємо продаж, встановлення і обслуговування кліматичної техніки, а також розробляємо проекти ефективного забезпечення кондиціювання житлових, комерційних та промислових приміщень.
Наш колектив складається з висококласних спеціалістів, які завжди готові надати вам якісні послуги на всіх етапах співпраці: від попередньої консультації до гарантійного обслуговування. Ми володіємо всіма необхідними ліцензіями для проектування і проведення монтажних робіт будь-якої складності.
Ми пропонуємо найбільший в Україні вибір якісних кондиціонерів різних типів від кращих виробників світу. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості та безпеки і відповідно сертифікована.
Головна цінність компанії – стосунки з клієнтами! Саме тому ми дотримуємося оголошених термінів виконання робіт і ретельно стежимо за їх якістю. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного, хто звернувся до нас!
Пропонуємо такі види послуг:

– продаж кондиціонерів різних типів;
– проектування систем вентиляції та кондиціювання;
– монтаж обладнання;
– розробка проектів на встановлення систем кондиціювання та вентиляції;
– обслуговування кондиціонерів різних типів;
– гарантійний сервіс;

Перевага співпраці з нами – комплексний підхід до справи. Жодних випадковостей! Оберіть свій ідеальний кондиціонер і насолоджуйтесь комфортом!

Всі результати пошуку