Монтаж/Сервіс

ВАРТІСТЬ МОНТАЖНИХ РОБІТ

*УВАГА! Під час монтажу кондиціонерів ми використовуюмо тільки якісні матеріали і труби!
Ми не встановлюємо кондиціонери на китайську і алюмінієві труби!

**В пріоритеті  клієнти,які замовляють  кондиціонери і вентиляційне обладнання у нас!

Пропонуємо акційні знижки!

***Ціни на монтаж для клієнтів з  придбаними кондиціонерами в інших магазинах вищі!

НАСТІННІ СПЛІТ-СИСТЕМИ

Професійна установка настінної спліт системи 07-09 (до 25 м кв, магістраль 3м)

2 500 грн

Професійна установка настінної спліт системи 12-15 (до 40 м кв, магістраль 3м)

2 700 грн

Професійна установка настінної спліт системи 18 (до 50 м кв, магістраль 3м)

2 800 грн

Професійна установка настінної спліт системи 24 (до 70 м кв, магістраль 3м)

3 000 грн

Професійна установка настінної спліт системи 30 (до 90 м кв, магістраль 3м)

3 200 грн

Професійна установка настінної спліт системи 36 (до 100 м кв, магістраль 3м)

3 500 грн

МУЛЬТИ СПЛІТ-СИСТЕМИ

Стандартні роботи на 2 мультиспліт-системи (магістраль до 6 м)

3100 грн

Стандартні роботи на 3 мультиспліт-системи (магістраль до 9 м)

3650 грн

Стандартні роботи на 4 мультиспліт-системи (магістраль до 12 м)

4900 грн

Стандартні роботи на 5 мультиспліт-системи (магістраль до 15 м)

6300 грн

КАСЕТНІ / ПІДЛОГО-СТЕЛЬОВІ / КОЛОННІ / КАНАЛЬНІ СПЛІТ-СИСТЕМИ

Установка касетної / стельової / канальної спліт-системи 12-24 (магістраль до 5 м)

3 200 грн

Установка касетної / стельової / канальної спліт-системи 30-36 (магістраль до 5 м)

3900 грн

Установка касетної / стельової / канальної спліт-системи 48-60 (магістраль до 5 м)

4900 грн

ДОДАТКОВІ МОНТАЖНІ РОБОТИ ТА ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Монтаж Вн.Бл/Н.Бл на готову закладену магістраль

від 1 000грн

Монтаж кондиціонера внутрішнього блоку

від 500 грн

Додаткова фреонова траса 07-09 (НЕ КИТАЙ), за 1 м, включаючи роботи з укладання траси

300 грн

Додаткова фреонова траса від 24 (НЕ КИТАЙ), за 1 м, включаючи роботи з укладання траси

400 грн

Додаткова фреонова траса від 48 (НЕ КИТАЙ), за 1 м, включаючи роботи з укладання траси

від 400 грн

Труба дренажна за 1 м.п.

від 50 грн

Труба дренажна за 1 м.п. 25-32Ф

70 грн

Гнучкий дренаж

45 грн

Капілярна трубка

50 грн

Електричний кабель ПВС 3*1,5 за 1 м.п

50 грн

Вилка електроживлення

45 грн

Короб під електричний кабель

50 грн

Короб 40*60 за 1 м п. (під магістраль)

90 грн

Дюбель нейлон з саморізом (100/160/200)

від 140 грн

Анкер металевий (60/100/160/200)

від 190 грн

Вентиляційний профіль гофрований

від 90 грн

Шпилька різьбова М8

90 грн

Штроба в бетонній стіні

300 грн

Штроба в цегляній стіні

250 грн

Штроба в піноблоці

150 грн

Пайка магістралі

170 грн

Демонтаж зовнішнього блоку для 7,9,12

від 1000 грн

Демонтаж зовнішнього блоку для 18,24

від 1200 грн

Демонтаж зовнішнього блоку для 36,60

від 1500 грн

Повторний виїзд монтаж внутрішнього блоку пусконалагодження для ДЛЯ ВСІХ НАШИХ КЛІЄНТІВ тип 7,9,12

від 500 грн

Повторний виїзд монтаж внутрішнього блоку пусконалагодження для ДЛЯ ВСІХ НАШИХ КЛІЄНТІВ тип 36,60

від 600грн

Демонтаж внутрішнього блоку

від 500 грн

Укладання коробу

100 грн

Монтаж / Демонтаж склопакета

від 300 грн

Буріння додаткового отвору під дренаж / кабель

100 грн

Буріння отвори під магістраль понад 800мм

140 грн

Установка зі сходів: 1-й, 2-й, 3-й поверх

від 190 грн

Послуги промислових альпіністів

від 3400 грн

ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ

Сервісний виїзд (Діагностика)

від 500 грн

Додатковий виїзд / Транспортний

від 300 грн

Виїзд за межі міста

10грн/км

Доставка обладнання

від 300 грн

Встановлення кондиціонера – поради та їх реалізація

Правильне встановлення кондиціонеру забезпечує нормальну роботу обладнання. Існує декілька видів монтажу, що відрізняються способами проведення комунікацій між блоками та системами.

Установка кондиционера

Види встановлення

Монтаж кондиціонеру мають виконувати тільки професіонали, що отримали сертифікат на здійснення цієї діяльності. При виникненні несправностей під час гарантійного сроку завжди проводять експертизу. Якщо буде встановлено, що несправність сталася через неправильний монтаж, що виконувався самостійно, гарантія на подальше обслуговування анулюється.

Наш сервісний центр займається встановленням систем кондиціонування. Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні види монтажу побутового обладнання:

 • Класичний. Використовується у приміщеннях, в яких вже були проведені ремонтні роботи. Зовнішній і внутрішній блоки сполучаються між собою коробом, всередині якого приховані труби та електрокабелі. Перевагою даного типу є швидкість і зручність виконання монтажних робіт. Пошкодження стін є мінімальними. Дренажний шланг виводять на вулицю.
 • Приховане встановлення, тип 1. Всі комунікації ховають під обшивкою або монтують всередині стіни. З виконанням можуть виникнути складнощі, якщо в кімнаті вже зробили ремонт. Візуально в кімнаті залишається внутрішній блок, а на фасаді – зовнішній. Дренажний шланг виводять на вулицю.
 • Приховане встановлення, тип 2. Виконується в кілька етапів. Усі комунікації приховані, в кімнаті залишається лише внутрішній блок. Система електроживлення прихована – кондиціонер підключають до загальної мережі. Дренажний шланг виводять до каналізації під кутом чи створюють спеціальну помпу, що допомагає в утилізації рідини.

Неправильне підключення зменшує термін експлуатації технічного обладнання.

Під час встановлення кондиціонерів наші майстри використовують якісні труби та матеріали для кріплення. Компанія не закуповує дешевий сплав алюмінієвих труб. Висока якість матеріалів, які використовують у роботі, забезпечує якісне встановлення вентиляції та спліт-систем впродовж декількох десятиріч.

Установка кондиционера

Практичні поради

Щоб встановити кондиціонер у Києві, необхідно всього 2-3 години. І хоч наші майстри – професіонали своєї справи, у клієнтів часто виникають запитання, які ліпше задати до початку встановлення:

 • Час доставки і монтажу. Краще обирати два дні – в перший ви отримаєте кондиціонер, в другий будуть виконані монтажні роботи. Якщо вам треба зробити усе в один день, час між отриманням і встановленням обладнання має скласти не менш двох годин. Узгоджуйте дати та час із менеджером нашого сайту за тиждень, тоді всі роботи будуть виконані з урахуванням вашого графіку, а не вільного часу спеціалістів.
 • Монтаж зовнішнього блока. Якщо в приміщенні є балкон, краще виводити блок на нього, а не в житлову кімнату. Для монтажу необхідно зробити отвори у стіні і встановити металеві болти. Хоч діаметр отворів мінімальний, все ж герметичність кімнати порушується. Щоб в зимовий час крізь них не потрапляло холодне повітря, краще вивести зовнішній блок на балкон до його внутрішнього оздоблення – тоді в житловому приміщенні буде тепло та затишно в будь-який час. Встановлення блока ззовні кімнати дозволяє виконати монтаж з внутрішньою трасою і повністю приховати комунікації.
 • Монтаж внутрішнього блоку. Спліт-систему між собою з’єднують дренажний шланг, труба з фреоном та електропровід. Вони приховані спеціальним коробом. Чим ближче потрібно встановити кондиціонер до зовнішньої стіни, тим меншим має бути розмір короба.
 • Гарантійне обслуговування. Все кондиціонери мають гарантію виробника. Наша команда надає договір і гарантійні зобов’язання на встановлення обладнання. Сервісне обслуговування передбачає заміну витратних компонентів. Раз на півтора-два роки виконують заправку холодоагенту.
 • Ціна. На сайті вказана актуальна вартість монтажу різних типів систем кондиціонування. Також ви маєте змогу ознайомитися з вартістю додаткових послуг. Кінцева ціна залежить від повного обсягу робіт і кількості використаних комунікацій. Дізнатись, скільки коштує монтаж системи у кожному випадку, ви можете за телефонами, що вказані на сайті. Повністю опишіть передбачуваний обсяг робіт, площу приміщення та вкажіть обрану систему нашому менеджеру – він підготує для вас індивідуальний кошторис.

Порада! Щоб не витрачати великі кошти, ви можете замовити відразу монтаж декількох систем кондиціонування – в таких випадках ми робимо індивідуальну знижку кожному клієнту.

Тільки після встановлення і підписання акту виконаних робіт ви сплачуєте кошти.

Щоб викликати майстра до Києва і встановити систему кондиціонування, достатньо залишити заявку на нашому сайті. Ви можете зателефонувати менеджеру за телефоном, вказаному у верхній частині екрану. Ми надамо відповіді на усі ваші запитання і швидко виконаємо роботи.

ОПИС ВАРІАНТУ МОНТАЖУ (УСТАНОВКИ) КОНДИЦІОНЕРА

 

СТАНДАРТНА УСТАНОВКА

Цей вид установки кондиціонера вибирається в тому випадку, якщо кондиціонер потрібно встановити швидко, не пошкоджуючи стіни та обробки.

“Стандартна” установка має на увазі, що всі комунікації від кондиціонера (всередині приміщення) будуть проходити в пластиковому монтажному коробі, по стіні. Живильний кабель (що йде до розетки) так само розташовується на стіні, в вузькому пластиковому кабель-каналі.

Комунікації зовні розташовуються на фасаді будівлі, дренажний шланг виводиться назовні, конденсат буде капати паралельно стіні будівлі. “Стандартний” варіант передбачає монтаж зовнішнього блоку на кронштейни безпосередньо під вікном. Якщо зовнішній блок не проходить через відкрите вікно або необхідно розташувати зовнішній блок далеко від вікна (або на стіні будівлі без вікон), то до вартості “Стандартного” монтажу додається оплата зовнішніх робіт на фасаді (альпініста, підіймачаі т.д.).

 

УСТАНОВКА З ПРИХОВАНОЮ ТРАСОЮ

(Дренаж виведений на вулицю). Цей вид установки кондиціонера принципово відрізняється від варіанту “Стандартний” тим, що всі комунікації ховаються в стіні, або за гіпсокартоновою обробкою стіни. Вся робота розбивається на 2 етапи. Перший етап: після узгодження з замовником місце розташування внутрішнього і зовнішнього блоку проводиться шторблення (якщо стіни не будуть обшивати гіпсокартоном), укладання комунікацій в штробу, установка зовнішнього блоку, опресовування системи. За другого етапу (після завершення всіх будівельно-оздоблювальних робіт): установка внутрішнього блоку, пуско-наладка спліт-системи. У підсумку: в інтер’єр кімнати додається лише сам внутрішній блок кондиціонера, а на фасаді (під вікном) розташовується зовнішній блок.

 

УСТАНОВКА З ПРИХОВАНОЮ ТРАСОЮ

(Дренаж виведений в каналізацію). Цей вид установки кондиціонера ідеальний у всіх відношеннях. Він займає значну кількість часу і вимагає післямонтажної обробки приміщення, але лише цей вид монтажу дозволяє повністю інтегрувати спліт-ситему до вашого помешкання.

“Правильний” монтаж – це значить, приховати абсолютно всі комунікації. У підсумку: в приміщенні залишається розташований в зручному місці кімнатний блок, на фасаді будівлі або в спеціально відведеному місці розташовується лише зовнішній блок, а система фреонових трубок, електрокабель і дренаж – ховаються. Дренаж виводиться в загальну систему каналізації (обов’язково з дотриманням ухилу, якщо ухил неможливо забезпечити, то встановлюється дренажна помпа), електрокабель – безпосередньо в систему електропостачання будинку, фреонова траса проходить всередині стін.

При «Правильному» монтажі фахівці доводять дренаж до стояка каналізації на першому етапі монтажу. Підключення до стояка виконується засобами замовника і силами фахівців з сантехнічного обладнання. Слід зазначити, що система дренажу – безнапірна і самопливна. (Замовник повинен проконтролювати, щоб підключення здійснювалося через спеціальний пристрій – гідрозамикач, у вигляді сифона. Якщо дренаж врізається в стояк зливової каналізації, то крім сифона має встановлений зворотний клапан).

 

УСТАНОВКА НА НИЖНІХ ПОВЕРХАХ

Цей вид установки кондиціонера використовується при установці кондиціонерів на нижніх поверхах будівлі, в офісах, в магазинах, котеджах, і заміських будинках і т.п. Особливість даного вигляду монтажу в тому, що зовнішній блок монтується не з вікна, а “з землі”, навіть якщо розміри віконного полотна дозволяють це зробити. Для того, щоб фреонова траса не розташовувалася на фасаді, зовнішні блоки піднімаються майже на рівні кімнатного блоку. Варто відзначити, що тільки в тому випадку, якщо кімнатний блок розміщений на внутрішній стороні зовнішньої стінки, немає необхідності приховувати комунікації за допомогою пластикового короба 6х6 см. Однак кабель-канал 1,6х1,6 см., в якому проходить живильний електрокабель, все-таки доповнить ваш інтер’єр. Розташувати внутрішній блок, в принципі, можна куди завгодно (не обов’язково на зовнішній стіні), тільки в цьому випадку в декорі інтер’єру з’явиться пластиковий короб 6х6 см. Максимальна висота піднімання зовнішнього блоку – 6м., якщо не застосовувати спецтехніку або альпініст.

Обмеження по вазі зовнішнього блоку – 60 кг. з урахуванням методу ручного підйому.

Не слід забути і про зовнішні загрози: вандалів і падаючого з криші льоду. Від вандалів, прилад можна захиститись за допомогою антивандальної решітки. Якщо будівля зі скатною кришкою, від падаючих зверху предметів його захистить захисний козирок. При наявності антивандальної решітки, козирок вже не потрібен.

 

УСТАНОВКА МУЛЬТИ-СПЛІТ СИСТЕМ

Цей вид установки кондиціонера може бути виконаний в будь-якому з вище описаних варіантів установки.

Принципова різниця в тому, що на один зовнішній блок доводиться до 5 внутрішніх блоків.

Завдання полягає в оптимальному, для конкретного приміщення, виборі місць розміщення зовнішніх і внутрішніх блоків.

В стандартний монтаж входять:

Роботи:
 • навішування зовнішнього блоку з вікна;
 • навішування внутрішнього блоку;
 • пробивання 1 отвору під комунікації (діаметром не більше 4 см);
 • прокладка фреонової траси між блоками (до 3 м);
 • висновок дренажного шланга до зовнішнього блоку (до 3 м);
 • підключення міжблочного кабелю (до 3 м);
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • демонстрація функцій кондиціонера замовнику.
Оплачується окремо при необхідності:
 • послуги промислового альпініста або автовишки;
 • установка декоративних корабів;
 • подовження мережевого шнура;
 • штроблення стін;
 • установка дренажної помпи;
 • установка захисного козирка або антивандальної решітки;
 • демонтаж старого обладнання;
 • вивід дренажного шланга в каналізацію;
 • монтаж додаткових комунікацій;
 • монтаж в 2 етапи.

Вартість монтажу

Складається з вартості стандартного монтажу і додаткових робіт, якщо монтаж не є стандартним.

Оплата монтажних робіт здійснюється після виконання всіх основних робіт і підписання акту про їх виконання.

При замовленні більше 2-х кондиціонерів можлива індивідуальна знижка.

Всі результати пошуку