Вентиляція під ключ

Монтаж вентиляції – від порад до практики

Монтаж вентиляції – важлива частина створення промислових об’єктів та житлових приміщень. Непомітна система видаляє вуглекислий газ, пил та дрібні часточки сміття, наповнюючи кімнату свіжим повітрям.

Монтаж вентиляции

Основні моменти встановлення

Виконання робіт зі встановлення вентиляційної системи відбувається в кілька етапів:

 • Підготовчий. Інженери оцінюють проект приміщення та системи вентиляції, виконують необхідні розрахунки. Замовник і фірма обговорюють вартість і підписують договір. На цьому етапі встановлюють терміни.
 • Проектування. Якщо ви вже маєте готовий проект, наші спеціалісти оцінять можливість його реалізації в існуючому приміщенні. Якщо проекту немає, ми створимо його.
 • Виїзд на об’єкт. Перед початком робіт наші майстри оглядають приміщення й оцінюють стан комунікацій.
 • Доставка обладнання. Виконується замовником або відповідальним менеджером нашої компанії.
 • Встановлення. Виконання монтажних робіт.
 • Перевірка. Фінальний етап – перевірка роботи системи з нормальним та максимальним навантаженням. При виявленні несправностей, їх відразу виправляють.

Після передачі об’єкта заказчик отримує сертифікат і гарантію.

Наша команда виконує профілактичне обслуговування системи та ремонтні роботи (за необхідності).

Виділяють дві системи вентиляції приміщень:

 • природна – через двері, вікна, спеціальні отвори;
 • примусова – потребує встановлення спеціального обладнання, що виводить повітря в навколишнє середовище та очищує його при потраплянні в приміщення.

Другий варіант частіше використовують на промислових об’єктах. В житлових приміщеннях примусова вентиляція  зігріває і зволожує повітря.

Наша компанія проектує і встановлює наступні системи примусової вентиляції:

 • Припливна. Найпростіший варіант. Для створення використовують вентилятори і невеликі системи, що забезпечують потрапляння свіжого повітря до приміщення. Головна перевага припливної вентиляції – низька вартість. Роботи виконують впродовж 2-3 діб. Недолік системи – зниження температури в приміщенні в зимовий час. Рекомендується встановлювати на складах, у сховищах і гаражних кооперативах.
 • Витяжна. Примусова система вентиляції швидко очищує повітря від вуглекислого газа та дрібних часточок пилу. До її переваг відносять можливість нагрівання повітря і невисоку вартість. Використовується в житлових будівлях, невеликих комерційних приміщеннях (приватні кабінети, магазини).
 • Припливно-витяжна. Забезпечує швидку циркуляцію повітря в приміщенні. Тепловий обігрівач підтримує постійну температуру при середніх витратах електроенергії. Швидке встановлення і низька вартість роблять цю систему популярною серед клієнтів. Ми рекомендуємо використовувати її на промислових складах, в магазинах та автомайстернях.
 • Припливно-витяжна з рекуперацією тепла. Найбільш сучасна система, що перетворює енергію виведеного повітря. Вона дозволяє охолодити чи нагріти повітря в приміщенні з мінімальними витратами енергії. Недоліком системи є складність монтажу і висока вартість. Встановлюється в аграрних комплексах, на фермах та виробництвах.

Незалежно від вашого вибору, наші майстри проведуть установку і нададуть консультацію щодо подальшої експлуатації системи.

Монтаж вентиляции

Переваги співпраці з нашою компанією

Встановлення вентиляції мають виконувати тільки професіонали. Правильний монтаж системи забезпечує безпеку людей і тварин під час перебування в приміщенні.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте наступні переваги:

 • Професійний сервіс. Монтажні роботи виконують спеціалісти, що пройшли спеціальну підготовку та отримали відповідний сертифікат. Передання об’єкта відбувається тільки тоді, коли всі елементи перевірені і справні.
 • Ведення клієнта на всіх етапах. Наша команда виконує роботи, що пов’язані з системою вентиляції і кондиціонування. Ми створюємо сучасні проекти і співпрацюємо з клієнтом навіть після введення приміщення в експлуатацію, виконуючи ремонтні роботи.
 • Приємна ціна. Вартість монтажу ви можете дізнатись на нашому сайті. Для постійних клієнтів та оптових замовників у нас працює гнучка система знижок.
 • Якісні матеріали. Для встановлення вентиляційного обладнання ми використовуємо якісні труби і витратні матеріали, термін експлуатації яких від 5 до 20 років. Таке обладнання рідше потребує ремонту і збільшує термін експлуатації усієї системи.
 • Гарантія якості. Крім акту здачі об’єкту, ми надаємо клієнтам гарантію. Якщо в зазначений термін виникають несправності, ми надсилаємо відповідального спеціаліста, який їх усуне.

Ціни на монтаж систем вентиляції можна знайти на нашому сайті або під час консультації з менеджером.

Не гайте час, замовляйте монтаж вентиляційних систем просто зараз!

Наша компанія спеціалізується на обладнанні для вентиляції та кондиціювання повітря. Ми здійснюємо продаж, встановлення та обслуговування кліматичної техніки, а також розробляємо проекти ефективного забезпечення кондиціювання житлових, комерційних та промислових приміщень. Наш колектив складається з висококласних спеціалістів, які завжди готові надати вам якісні послуги на всіх етапах співпраці: від попередньої консультації до гарантійного обслуговування. Ми володіємо всіма необхідними ліцензіями для проектування і проведення монтажних робіт будь-якої складності.

ЕТАПИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ПІД КЛЮЧ:

1. Підготовка. На початку робіт наш інженер-проектувальник збирає всю необхідну інформацію для складання проекту вентиляції. Він проводить первинний розрахунок вартості роботи та формує технічне завдання. Технічне завдання – це дуже важливий документ, який враховує всі побажання клієнта, на основі яких складається термін виконання робіт та їх вартість.

2. Проектування. Наступний етап. Після затвердження технічного завдання виконується проектування системи вентиляції. Сюди входить: виконання спеціальних розрахунків, врахування вимог монтажників, підбір матеріалів та обладнання, розробка схем і креслень, складання специфікацій.

3. Доставка обладнання. Наші менеджери доставляють всі необхідні матеріали до замовника в найкоротші терміни.

4. Монтажні роботи. Використовуючи план проектування, проводиться монтаж вентиляції під ключ.

5. Пусконалагоджувальні роботи. Після монтажних робіт виконуємо повну перевірку змонтованої системи вентиляції, запускаємо все устаткування, перевіряємо всі режими робити.

6. Обслуговування і ремонт. Наші клієнти отримують своєчасне обслуговування та усунення пошкоджень в найкоротші терміни.

Види систем вентиляції

1.  Природна. Природна вентиляція відбувається сама по собі: через витяжки та щілини у дверних чи віконних отворах, кватирки.

2. Примусова. Примусова (механічна) система вентиляції відбувається за рахунок спеціального обладнання, яке може нагрівати, охолоджувати та зволожувати повітря в приміщенні.

Види примусової системи вентиляції

1. Припливна. Відбувається за допомогою вентиляторів або припливних установок. Цей варіант найдешевший та найпростіший. Недоліки: в зимовий час буде подача занадто холодного повітря.

2. Витяжна. Особливості цієї системи вентиляції в тому, що замість решіток природної вентиляції встановлюються витяжні вентилятори. Такий варіант вентиляції є дорожчим за попередній, проте має перевагу: в зимовий час є можливість нагріти повітря.

3. Припливно-витяжна. Цей варіант найбільш оптимальним. Така вентиляція забезпечить як подання свіжого повітря в приміщення, так і виведення з приміщення. Повне оновлення повітря оновлюється менш, ніж за 15 хв. Центральний кондиціонер швидко зможе нагріти чи охолодити повітря, що є великою перевагою, адже немає потреби у встановленні додаткових систем опалювання.

4. Припливно-витяжна з рекуперацією тепла. Особливість цієї функції в тому, що енергія видаленого повітря піде на обігрів або охолодження свіжого повітря в кімнаті. Це в свою чергу допоможе Вам зекономити на електроенергії.

Також ми реалізуємо окремі вузли та елементи вентиляційних систем:

1) повітроводи з оцинкованої сталі прямокутного і круглого перерізу;
2) алюмінієві повітроводи;
3) відводи;
4) перехідники;
5) трійники;
6) врізки;
7) заглушки;
8) клапани та ін.;
9) виконуємо поточний і позаплановий ремонт вентиляційних коробів, відновлення, зміна перерізу повітроводів з оцинкованої сталі.

 

Всі результати пошуку