Вентиляція басейнів

ІСНУЄ ТРИ СПОСОБУ ВЕНТИЛЯЦІЇ БАСЕЙНУ

1. Загальнообмінна припливно-витяжна вентиляція кратністю повітря в 6-7 крат і регулюванням вологості.

2.Загальнообмінна припливно-витяжна вентиляція з кратністю 3-4 крат + осушувач.

3.Спеціальні установки для басейнів.

НИЖЧЕ РОЗГЛЯНЕМО ПОЗИТИВНІ І НЕГАТИВНІ ПОКАЗНИКИ В ЦИХ СПОСОБИ

1) Переваги: низька вартість, простота обслуговування, проста заміна відпрацьованих елементів. Взаємозамінність обладнання окремих елементів (вентилятор, нагрівач, фільтр, клапан) різних виробників. Недоліки: порівняно високі експлуатаційні витрати, габаритні розміри.

2) Переваги: менші витрати на експлуатації, менш потужний. Недоліки: трохи дорожче варіанту №1.

3) Моноблок (приплив і вентиляція знаходяться в одному блоці). Переваги: 1) Економія простору (менші габарити). 2) Система рекуперації (економія енерговитрат). Недоліки: висока ціна.

БАСЕЙН У ПРИМІЩЕННІ

Останнім часом дуже популярно стало обладнати свій будинок басейном. Мати власний басейн – це прекрасно, але водночас з’являються певні проблеми, з якими стикаються власники даних конструкцій. Основна проблема, яка виникає в процесі експлуатації, – це проблема вентиляції.

Річ в тому, що наш випадок має на увазі величезну кількість води, яка створює дуже вологе середовище. Якщо в басейні не передбачена система вентиляції, то його використання буде досить некомфортним і досить неприємним. Вентиляція басейнів має бути присутня в кожному такому об’єкті. Слід пам’ятати, що скупчення вологи в області стелі в кутах приміщення і на вікнах призводить до утворення руйнівного грибка, псування внутрішньої обробки будівлі (якщо басейн всередині приміщення). Згодом можуть псуватися опорні будівельні конструкції. Правильно підібрана вентиляція басейнів є відмінним рішенням в цьому плані. Щоб уникнути появи таких проблем підбирається вентиляція басейнів, в залежності від типу приміщення і масштабів води.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ БАСЕЙНІВ

Наша компанія спеціалізується на установці обладнання для вентиляції басейнів. Щоб вентиляція басейнів була добре спроектована, нашим інженерам необхідно знати такі основні параметри:

– площа поверхні води;

– площа приміщення, де розташований басейн;

– висота приміщення;

– температурні параметри повітря і води.

ВИМОГИ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ

В європейських стандартах вказується, що відносна вологість повинна лежати в області фізіологічного комфорту. При дуже високій відносній вологості виникає відчуття задухи. Верхня межа комфортного стану неодягненої людини відповідає парціальному тиску водяної пари 2,27 кПа (вологовміст при цьому тиску становить 14,3 г/кг сухого повітря). Для уникнення дискомфорту при високій температурі повітря відносну вологість слід знижувати

Чому вентиляцію басейнів варто замовити в нас

Як правило, вентиляція басейнів проводиться індивідуально, незважаючи на наявні вже кондиціонери. Наша компанія здійснить необхідний підбір обладнання і проведе всі необхідні розрахунки, щоб встановлена ​​система вентиляції працювала з максимальною ефективністю. Маючи величезний досвід в області кондиціонування і вентиляції приміщень, ми здатні запропонувати тільки якісні послуги. Якщо вам потрібна професійна консультація з питань кондиціонування і вентиляції, наші фахівці готові дати вичерпні відповіді. Вентиляція басейнів – це те, що ми дійсно вміємо робити. Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, що і є частиною успіху нашої роботи.

Всі результати пошуку