Вентиляція котеджів

У пошуках свіжого повітря жителі будинків у великих мегаполісах активно переселяються за межі міста, будуючи свої власні котеджі. На жаль, сучасні матеріали будівництва, зокрема пластикові вікна, навіть за містом не можуть гарантувати наявність в будинку постійного свіжого повітря.

Природно, за межами мегаполісу цього повітря значно більше, але крізь бетон і пластикові вікна він проникає лише в мінімальних кількостях. Якщо взяти до уваги токсичні виділення оздоблювальних матеріалів і різних засобів для чищення, то повітря в заміському будинку перетворюється в той, яким дихають в квартирних будинках люди. Як же тоді бути? Вихід є! І цей вихід може надати наша компанія. Все, що потрібно в цій ситуації, так це правильно підібрати систему вентиляції, яка забезпечить максимально ефективне провітрювання приміщення.

Вентиляція котеджу – це великий проект, оскільки мова йде про великий будинок з безліччю кімнат. Саме тому для нього необхідно ретельно підбирати той чи інший тип вентиляції. Вентиляція заміського будинку може здійснюватися наступними видами вентиляції.

1. Механічна витяжна вентиляція – це використання вентиляторів (канальних, зовнішніх).
2. Природна вентиляція котеджу (як правило, вона закладається ще при будівництві) є обов’язковим елементом систем вентиляції санвузла та кухні.
3. Припливна вентиляція – це спеціальна система, яка забезпечує очищення і підігрів повітря перед попаданням його в будинок.

ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ НАД НАШИМИ КОНКУРЕНТАМИ

Вентиляція котеджу – це не проблема для фахівців нашої компанії. Наші співробітники підберуть для вас і спроектують оптимальну систему вентиляції. Ми надаємо вичерпні консультації в даному питанні та застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, орієнтуючись на його побажання і можливості.

Ми здійснюємо проектування і монтаж систем кондиціонування і вентиляції для різних типів приміщень. Використовуючи обладнання різних виробників, ми надаємо своїм клієнтам широкий вибір систем для кондиціонування. Вентиляція котеджу є досить типовою для нас завданням, і наш величезний досвід в цій сфері забезпечить якісну роботу. Ми приймаємо замовлення від клієнтів і здаємо роботу під ключ. Ви можете бути впевненими в якості нашої роботи, оскільки ми вже заслужили довіру багатьох замовників.

На початковому етапі проектування системи вентиляції ми проектуємо загальну схему вентиляції, розраховуємо теплопритоки. Також важливим моментом є врахування всіх побажань замовника. Після цього ми складаємо фінальний проект вентиляції.

Розрахування теплопритоків грунтується на теплових навантаження: зовнішні (позитивні і негативні) та внутрішні (тільки позитивні).

Ми гарантуємо вам надійну конструкцію вентиляції, адже враховуємо всі вимоги: протипожежні, будівельні, санітарні та економічні.

Техніко-економічне обгрунтування проекту полягає у визначенні характеристик продуктивності, місця встановлення та ціні самої системи.

Робочий проект системи вентиляції передбачає складання плану мереж повітропроводів і трубопроводів, та визначення схеми розміщення обладнання. Після всіх етапів проектування наші монтажники приступають до роботи.

 

Всі результати пошуку