Вентиляція квартир

Класичний варіант установки припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла

Рекуператор – це теплообмінник, який вбудовується в систему припливно-витяжної вентиляції приміщення для збільшення її енергоефективності і в цьому режимі працює наступним чином:

1й етап – вентилятор працює на витяжку. «Відпрацьоване» повітря видаляється з приміщення і проходячи через рекуператор віддає йому своє тепло.

2й етап – вентилятор працює на приплив, Свіже повітря, проходячи через рекуператор, нагрівається і надходить в приміщення.

Споживана потужність не більше 30 Вт в годину

Переваги припливно-витяжної системи вентиляції:

1. Три режиму роботи.
2. Автоматичний захист від замерзання.
3. П’ять ступенів продуктивності від 40 до 180 м3/год.
4. Рівень шуму не більше 20дБ.
5. Пульт дистанційного керування.
6. Детектор диму.
7. Повністю поміщається в стіні.

Монтаж, сервісне – технічне обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт систем вентиляції повинні проводитись тільки уповноваженими організаціями, що мають відповідний сертифікат виробника.

Виробник рекомендує для забезпечення приміщення свіжим повітрям згідно ДБН (Державні будівельні норми), встановлювати в приміщеннях по дві системи на кожні 100 м² корисної площі. Блоки управління цих систем повинні бути з’єднані синхронізуючим проводом.

Встановлювати повітроводи системи і детектор диму бажано на висоті 2-2.5 метра від рівня підлоги. Осьову лінію вентилятора системи небажано спрямовувати на постійні місця сну і відпочинку.

Електронний блок управління розташовується, як правило, під вентиляційним блоком на висоті 1,5 м. від рівня підлоги.

Обслуговування системи полягає в періодичному огляді, чистці сухим або вологим способом забруднених частин системи і заміні фільтрів. Для очищення фільтрів і / або заміни на чисті фільтри необхідно:

– роз’єднати клемники, що ведуть до вентилятора;

– відкрити внутрішню решітку і потім зняти внутрішню частину повітроводи з вентилятором, рекуператором і фільтрами;

– видалити забруднені фільтри і замінити їх чистими фільтрами (забруднені фільтри промиваються проточною водою і знову готові до експлуатації);

– вставити внутрішню частину повітроводи з чистими фільтрами назад і закрити внутрішню решітку.

Сервісно-технічне обслуговування не пов’язане з гарантією на систему. Воно проводиться протягом усього періоду функціонування системи для того, щоб система повноцінно і справно працювала в гарантійний та післягарантійний періоди.

Один раз на рік необхідно перевіряти працездатність реле детектора диму. Для цього необхідно натиснути і утримувати спеціальну кнопку на лицьовій стороні детектора диму. При цьому повинен телефон дзвонив. У цьому випадку реле і детектор справні, і вентилятор повинен вимкнутися автоматично, а решітка закритися. У разі відсутності сигналу, провести заміну елемента живлення (батареї).

Наявність хорошої системи вентиляції створить затишок і красу у вашому домі. Особливо важливо подумати про систему вентиляції жителям міста, де рівень вуличного повітря є вище норми.

Як відомо, погана вентиляція квартир – це справжня біда сучасних багатоповерхових будинків. Щоб не дихати шкідливим повітрям, доводиться майже завжди тримати вікна в будинку відкритими. Це знижує захист квартири, крім того, доводиться терпіти протяги, особливо в зимовий період, а також примусово вдихати запахи вулиці. На щастя, сучасні технології полегшили наше життя в даному питанні, і тепер забезпечити повноцінне провітрювання можна не відкриваючи вікон, а саме – за допомогою різних сучасних систем вентиляції.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ УСТАНОВКИ ВЕНТИЛЯЦІЇ В КВАРТИРІ У НАС

Вентиляція квартир – це досить важке завдання, яка вимагає професійного підходу. Для кожної квартири підбирається індивідуальна система вентиляції, де необхідно проявити професіоналізм і певний підхід. Наша компанія  вже досить довго спеціалізується на системах вентиляції і може втілювати кваліфіковані інженерні рішення з найбільшою вигодою для клієнтів. Для максимальної зручності, як для клієнтів, так і для нас, ми використовуємо обладнання різних виробників, тому ви завжди зможете вибрати для себе оптимальний варіант. Наші фахівці надають вичерпні консультації з питань систем вентиляції та кондиціонування. Саме тому ми знайдемо найоптимальніший варіант кондиціонування для вашої квартири.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ КВАРТИР

Якщо вентиляція квартир проводиться вперше в вашому домі – це не страшно, адже наша компанія проводить проектування систем кондиціонування і вентиляції з самого початку і під ключ. Ми здійснюємо доставку, установку і монтаж наших систем вентиляції, після чого ваша квартира наповниться свіжістю і вам не доведеться провітрювати приміщення через відкриті вікна.

В першу чергу ми орієнтуємося на потреби замовника і намагаємося максимально точно виконувати його побажання. Щоб вентиляція квартир була гранично якісних, ми використовуємо різне обладнання, яке буде максимально відповідати площі і типу квартири.

Всі результати пошуку