Вентиляція ресторанів

Популярність громадського закладу – це не тільки наявність величезного асортименту різних страв, напоїв і видатного шеф-кухаря, а й наявність комфортних умов для перебування відвідувачів.

Сприятливі умови для робочого персоналу – це також запорука якості роботи та економічної віддачі підприємства. Саме тому в ресторані має бути присутня хороша система вентиляції. Адже в таких закладах може накопичуватися досить багато людей. При цьому затхле повітря буде не тільки доставляти незручності відвідувачам, але і втомлювати їх у всіх сенсах. У наш час хороша вентиляція ресторанів є одним з показників солідності закладу, і на це стали звертати увагу власники більшість точок харчування.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ РЕСТОРАНІВ

Наша компанія спеціалізується на установці вентиляційних систем для ресторанів і інших подібних закладів. До вирішення даного питання необхідно підходити з професійної сторони, оскільки від якості роботи безпосередньо залежить подальше життя того чи іншого ресторану. Вентиляція ресторанів має певні відмінності в плані проектування, що і надає додаткові складності. Річ в тому, що в ресторані є багато різних за призначенням зон (обідній зал, кухня, санвузли підсобні та технічні приміщення), які вимагають індивідуальних умов обробки повітря. Для кожної зони необхідно підібрати свою систему вентиляції, яка буде створювати необхідну якість повітря. Саме в цій справі наша компанія має величезний досвід.

Найчастіше вентиляція ресторанів здійснюється за допомогою припливно-витяжних установок, що працюють спільно з системами кондиціонування. Щоб правильно організувати вентиляцію ресторану, нашим інженерам потрібно наступна інформація:

  1. план приміщення, з дизайном (висотою) стель;
  2. розрахункова кількість місць для сидіння відвідувачів;
  3. план розташування обладнання для видалення тепла з зазначенням його потужності;
  4. наявність кімнат для куріння;
  5. площа і кількість вікон.

Вентиляція ресторанів – це досить трудомісткий процес. Для нас немає нічого неможливого, і наші фахівці зможуть забезпечити будь-який ресторан якісною вентиляцією. Маючи величезний досвід і якісне обладнання, ми створимо всі умови для того, щоб відвідувачі вашого закладу прекрасно себе почували. Вентиляція ресторанів – це те, що ми вміємо робити на високому рівні!

Всі результати пошуку