Вентиляція торгових комплексів

Торгові центри – це місце скупчення великої кількості людей. Протягом дня в подібних закладах може побувати кілька тисяч людей. Саме тому вентиляція торгових площ – це невід’ємна частина в процесі проектування самого приміщення. Вентиляція торгових площ – це якраз те, чого не вистачає більшості величезних будівель. Від ефективності вентиляційної системи торгового приміщення безпосередньо залежить рівень комфорту покупців і продавців. В результаті визначається рівень відвідуваності торгових площ і кількість продажів. Вентиляція в даному випадку буде залежати від типу торгової площі (гіпермаркет, магазин, торговий центр). Також враховуються параметри кожного відділу.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТОРГОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ВАРТО ДОВІРИТИ НАМ

Наша компанія спеціалізується на проектуванні та встановлення вентиляційного устаткування для різних приміщень, у тому числі торгових приміщень найрізноманітніших масштабів.

Вентиляція торгових площ – це досить трудомісткий процес, який вимагає професійного підходу. Ми маємо величезний досвід в цій сфері. Ми пропонуємо тільки якісні системи вентиляції, які будуть забезпечувати свіжим повітрям будь-яке торговельне приміщення. Ми використовуємо обладнання від різних виробників, тому ми завжди зможемо зробити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТОРГОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Щоб вентиляція торгових площ була на вищому рівні, будучи здатною забезпечити оптимальний приплив повітря на великих просторах, потрібно використовувати потужний вентиляційне обладнання та застосовувати спеціальні інженерні рішення. За великий період часу ми накопичили величезний досвід в сфері вентиляції приміщень і здатні забезпечити торговельні зали тільки якісним вентиляційним обладнанням.

Вентиляція торгових площ на увазі дотримання різних правил, на які впливають певні чинники. В процесі проектування вентиляції в торгових приміщеннях враховують безліч факторів:

  1. різну відвідуваність верхніх і нижніх поверхів;
  2. наявність ресторанів і кафе.

Всі результати пошуку